Ouverture de session
La Recherche du Livre - Trouvez facilement des livres - FranceRecherche Livres - Frais de port à: France
Recherche de livres - FranceTous les livres rares et de nouveau disponibles.

Kuulikindlad lapsed. Tagage oma lapsele haigusteta elu
Comparez toutes les offres

Meilleur prix: 13,53 (à partir de 18-05-2019)
Entrée de l’archive:
9789949010165 - Joel Fuhrman: Kuulikindlad lapsed. Tagage oma lapsele haigusteta elu
1
Joel Fuhrman (?):

Kuulikindlad lapsed. Tagage oma lapsele haigusteta elu (?)

Livraison à partir de : Fédération de Russie

ISBN: 9789949010165 (?) ou 9949010160, sans doute en français, Eesti digiraamatute keskus OU, Nouveau, ebook, Téléchargement numérique.

pluss saatmiskulud.
“Kuulikindlad lapsed” on praktiline teejuht toitumisse, mis tagab tervise terveks eluks: imikueast kõrge vanuseni. Dr Joel Fuhrman aitab oma erapraksises muuta perede toitumisharjumusi ning seeläbi taastada nende tervist. Käesolevas raamatus esitleb ta murrangulist teadusuuringut, mis toob välja, et vähkkasvajad ja teised tõsised haigused on tihedalt seotud meie toiduvalikutega elu esimesel veerandil. Sellepärast on esimestel eluaastatel tehtud toitumisvalikud ning juurutatud toitumisharjumused väga olulised edasise tervise kujunemisel. Tema poolt väljatöötatud toitaineterikkal dieedil võib olla märkimisväärne mõju laste tervise tugevdamiseks ja erinevate haiguste vältimiseks. Raamatus selgitab Dr Fuhrman, kuidas õige toitumine aitab lastel säilitada ka terve mõistuse: kuidas teatud toitude söömine või vältimine võib positiivselt mõjutada laste IQ-d. Toetudes teaduslikele uuringutele ning erinevatele toitainete koosmõjule, annab Dr Fuhrman raamatus nõuandeid, kuidas säästa lapsi diabeedist, südame-veresoonkonnahaigustest ja vähkkasvajatest. Lapse elustiilis ja toitumises väikeste muutuste tegemine võib muuta enamat kui tabletid – ning see on ka ohutum. Korras toitumine lahendab tihtipeale haigestumisega kaasnevad probleemid ja hoiab ka tulevasi haigusi eemal. Dr Fuhrman pakub vajalikku tõendusmaterjali teaduskirjandusest ja isiklikust arstikogemusest. Dr T. Colin Campbell, Cornelli Ülikooli toitumisalase biokeemia emeriitprofessor “Kuulikindlad lapsed” on terve pere teejuht, mis aitab kujundada tervisliku toitumise harjumust. Raamatust leiad lastesõbralikke ning kergesti valmistatavaid retsepte ka kõige valivamatele sööjatele. Дом, Семья/Здоровье, book, Age: 12.
Catégorie: Дом, Семья/Здоровье
Données de 18-05-2019 21:12h
ISBN (notations alternatives): 9949-01-016-0, 978-9949-01-016-5
Trouvé en premier: 18-05-2019 21:12:42
Trouvait pour la dernière: 31-12-2019 20:05:00
Prix le plus bas: 13,53 (à partir de 18-05-2019 21:12:42)
Prix le plus élevé: 13,53 (à partir de 18-05-2019 21:12:42)
Échantillons globaux: 1
Remise à zéro

Désolé, pas de résultats

Désolé, votre recherche n'est actuellement pas disponible à partir de plus de 100 magasins inclus.

Vous êtes à la recherche de ce livre:
Kuulikindlad lapsed. Tagage oma lapsele haigusteta eluJoel Fuhrman: Kuulikindlad lapsed. Tagage oma lapsele haigusteta elu
ISBN: 9789949010165

Enregistrer cette recherche gratuite, vous êtes informé automatiquement chaque fois que cela les livres devient disponible. Dans de nombreux cas, c’est dans quelques semaines. Vous êtes informé par courrier électronique. Vous pouvez alors dicide si vous souhaitez acheter ce livre ou non (service gratuit).

Nos conseils pour votre recherche:

S'il vous plaît sélectionner une ou plusieurs des possibilités suivantes:

  • Signet de cette pageafin d'exmignon la recherche quand vous le souhaitez.
  • Le livre n'est actuellement pas disponible parce qu'il est c'est-à-dire un livre rare. Probablement qu'il sera bientôt disponible.Enregistrer votre rechercheouactiver les messagesgratuitement et vous serez informéautomatiquementdès que le livre est disponible. Habituellement, les livres sont trouvés dans quelques semaines ou mois. Essayez-le !

Texte Me en cas de nouveaux résultats    Enregistrer la recherche maintenant gratuitement.

Connectez-vous à l’aide de Google
Connectez-vous avec Facebook :
Connectez-vous ou inscrivez-vous avec Facebook
Connectez-vous à l’aide de Twitter :
Connectez-vous ou enregistrez-vous avec Twitter